DEZINFEKCE - OLIVA

Alkoholový dezinfekční přípravek pro hygienickou dezinfekci kůže. 5000 ml

Skladem
Kód: DEZ03
1 028,50 Kč / ks 850 Kč bez DPH
Kategorie: Zbroj hrdinů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Výrobce: AMOENÉ s.r.o.
dezinfekce oliva
Novinka Tip

Alkoholový dezinfekční přípravek pro hygienickou dezinfekci kůže. Lavosept® je alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. 

Lavosept®

Lavosept® je alkoholový dezinfekční přípravek pro hygienickou dezinfekci kůže. Dodává se ve formě roztoku nebo čirého gelu, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky.

Přípravek Lavosept® je vhodný pro použití všude tam, kde dochází ke kontaktu s velkým počtem osob - v nemocnicích, ordinacích, ve stravovacích provozech, v potravinářských výrobách, v oblasti rehabilitace, v kosmetických salónech při manikúře, modeláži umělých nehtů, pedikúře, tetování kůže, ve sportovních zařízeních, v půjčovnách sportovního náčiní, fitness, wellness, při nákupech v supermarketu, při cestování atd.

Dezinfekční účinnost přípravku Lavosept® byla posuzována na Státním zdravotním ústavu v Praze, v Centru epidemiologie a mikrobiologie v Národní referenční laboratoří pro dezinfekci a sterilizaci.

 

BEZPEČNOSTNÍ LIST - Lavosept roztok [pdf 459 KB]

Zpět do obchodu